GeheugenCafé

GeheugenCafé

Op woensdag 26 februari 2025 bij DePetrus, Heuvel 2, Vught.
Inloop met koffie/thee vanaf 19.00 uur. Aanvang 19.30 uur.
Einde tussen 21:00 en 21:30 uur
.

Thema: Het brein bij dementie.
Gastspreker: Nicole van Brunschot, ergotherapeut.

U leert deze avond hoe het brein bij beginnende vergeetachtigheid en dementie werkt. Waarom is er bepaald gedrag? En hoe ga je daarmee om?
We bespreken niet alleen de dementievriendelijke benadering maar ook hoe hou je dat vol? Op die laatste vraag geef ik nu al antwoord, want begrijpen hoe het brein werkt is het begin. Dus kom naar deze uitleg ☺

Graag zou ik willen dat mensen met een haperend brein langer in de maatschappij mee kunnen draaien, dus deze avond is niet alleen voor mantelzorgers en familie, maar ook voor winkeliers, verenigingsleden, buren etc.

De toegang is gratis.
Aanmelding voor deze avond is verplicht. Klik op GeheugenCafé 26 februari  (ctrl + klik) of scan de QR code: u komt dan op de website van Huis73, scroll naar beneden, daar ziet u aanmelden, vul daar de benodigde gegevens in en u ontvangt uw ticket in uw mailbox.
Als dit te ingewikkeld is, stuur dan een mail naar: geheugencafevught@gmail.com en u ontvangt een bevestiging.

Tijdens deze avond is ook de Geheugenbibliotheek vertegenwoordigd met informatiemateriaal en boeken over dementie.

Het Geheugencafé is één van de activiteiten van het Dementienetwerk Vught en wordt georganiseerd door een werkgroep met vertegenwoordigers van Vughterstede, Huis73 Bibliotheek Vught, Ouderen Samen en ABZ.
Het Geheugencafé Vught wordt mede mogelijk gemaakt door de Gemeente Vught.

Vervoer AutoMaatje
Schrijf u in als deelnemer van AutoMaatje om een rit te boeken. Bel uiterlijk 2 dagen van tevoren op maandag t/m donderdag tussen 9:00 en 12:30 uur: 073 303 5860 of mail automaatjevught@gmail.com

#vughterstede #hartvoorgoedleven #gastvrijheid #vught #geheugencafé #dementie #geriatrie #ouderenzorg #mantelzorg